Sprawdzony balsam brązujący – co wybrać?

Sprawdzony balsam brązujący

Sezon letni to okres, w którym większą wagę często przykłada się do opalonej i pięknie wyglądającej skóry. Jak wiadomo szybkim sposobem na osiągnięcie opalenizny jest solarium, natomiast nie jest ono na pewno najlepszym i zdrowym wyborem. Obecnie wiele marek oferuje bardzo dużą gamę produktów, aby uzyskać skuteczny efekt opalonej skóry w sposób bezpieczny i jak najbardziej naturalny. W tym artykule zostanie omówiony produkt mokosh balsam brązujący najchętniej kupowane.

Działanie oraz używanie produktu.

Mokosh to balsam brązujący o bardzo intensywnym i pięknym zapachu pomarańczy. To co na pewno wyróżnia ten balsam na tle innych, to bardzo dobry skład. Na rynku nie ma zbyt wielu produktów tego typu, które mają naturalny i czysty skład:

– jego struktura wzbogacona jest o naturalne oleje: olej z baobabu, słonecznikowy oraz z marchewki, dzięki temu zapobiega wysuszeniu się skóry,

– balsam zawiera również wosk z borówki oraz ekstrakt z aloesu – oba produkty bardzo silnie nawilżają skórę,

– w składzie znalazł się również macerat z kwitu pomarańczy, który oprócz zapachu łagodzi podrażnienia oraz rewitalizuje skórę,

– produkt zawiera witaminę E, która działa na skórę antyoksydacyjnie,

– w składzie balsamu znalazł się również ekstrakt z niepokalanka pospolitego – wykazuje on aktywność przeciwutleniającą, a także zwiększa naturalną pigmentację skóry, przez co już po pierwszym użyciu staję się ona ciemniejsza.

Balsam wyróżnia również wysoka wydajność, produkt przy odpowiednim użyciu starcza na wiele aplikacji. Ponadto jest produktem wegańskim, więc będzie dobrym wyborem dla wszystkich.

Jak stosować balsam brązujący?

Balsamu brązującego mokosh używa się, tak jak w przypadku innych tego typu produktów. Przed jego pierwszym użyciem warto wykonać peeling części ciała, na które będzie nakładany balsam – ułatwi to równomierną aplikację. Następnie niewielką ilość balsamu należy zaaplikować na ciało dokładnie go wmasowując. Po wykonaniu tej czynności należy umyć wewnętrzne strony dłoni, aby nie pozostawić niechcianych śladów.